Dyżur awaryjny

Dla mieszkańców zasobów administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej dostępne jest pogotowie awaryjne pełniące dyżury.

Dyżur Awaryjny prowadzony przez:

MONTOSTAL SERWIS Sp. z o.o. - tel. 536-877-141

w dni wolne i święta oraz dni robocze

w godz. 15.00 - 7.00

Adres Nr budynku
1 Maja25a
Dzieci Głogowskich3
Elektryczna1
Folwarczna1-c
Folwarczna 2-2c
Folwarczna 3
Folwarczna 48-49
K. Sprawiedliwego 8
K. Sprawiedliwego 10
Kamienna Droga 8
Kamienna Droga 49
Końcowa 3
Krochmalna6
Krochmalna6a
Krochmalna6b
Krochmalna7
Krochmalna8
Krochmalna11
Krochmalna15
Krochmalna16
Krochmalna17
Krochmalna18
Krochmalna11a
Krochmalna11b
Krochmalna11c
Krochmalna11d
Krochmalna11e
Merkurego 8
Obr. Pokoju 26
Okrężna97
Okrężna99
Osadników 27
Osadników 37
Osadników 50
Paulinów 4
Poczdamska1
Rudnowska 54a
Sikorskiego19
Sikorskiego42
Staszica15
Wodna1-1a

UWAGA:
Wspólnota Al. Wolności 40 - decyzją wspólnoty (zarządu) BRAK ZABEZPIECZONEGO DYŻURU AWARYJNEGO.

Dyżur Awaryjny prowadzony przez:

SM Nadodrze - tel. 994

w dni wolne i święta oraz dni robocze

w godz. 15.00 - 7.00

Adres Nr budynku
1-go Maja19
1-go Maja25
1-go Maja21-23
Akacjowa8
Akacjowa11
Akacjowa25
Al. Wolności13
Al. Wolności30
Al. Wolności71
Al. Wolności75
Al. Wolności77
Al. Wolności12abc
Al. Wolności14abc
Al. Wolności21abc
Al. Wolności23abc
Al. Wolności32-38
Al. Wolności48-50
Al. Wolności54-60
Al. Wolności62-68
Al. Wolności73-73a
Al. Wolności81
Andromedy 52-60
Armii Krajowej1f-h
Armii Krajowej 15
Budowlanych 18-18g
Budowlanych 20-20c
Budziszyńska 14-18
Chopina 5-11
Daszyńskiego1-1a
Daszyńskiego3-3a
Daszyńskiego5-5a
Daszyńskiego7-7a
Długosza 9-17
Dzieci Głogowskich1
H. V Żelaznego 27-33
J. Robotniczej12
J. Robotniczej8-8a
Jagiellońska 49-51
Jesienna15
K. Droga47
K. Droga37-39
Klonowa 7
Kosm. Polskich 3-5
Legnicka 6
Matejki1-3
Matejki9
Matejki11
Matejki13
Matejki15
Mickiewicza32
Mickiewicza34
Mickiewicza35
Mickiewicza36
Mickiewicza37
Mickiewicza38
Mickiewicza39
Mickiewicza40
Mickiewicza41
Mickiewicza42
Mickiewicza43
Mickiewicza45
Mickiewicza47-49
Moniuszki 2
Niedziałkowskiego 19-19a
Obr. Pokoju 13 - 13c
Obr. Pokoju 28
Obr. Pokoju 24a-c
Okrężna5
Okrężna10
Okrężna61
Okrężna145
Osadników 8
Osadników 2a-2b
Piastowska1-3
Pl. 1000-lecia5
Pl. 1000-lecia1-4
Pl. 1000-lecia6-7
Pl. 1000-lecia8-13
Połaniecka2-10
Połaniecka15-23
Połaniecka16-24
Przemysłowa15
Przemysłowa19
Przemysłowa21
Przemysłowa23
Przemysłowa27-29
Przemysłowa31
Przemysłowa33
Rudnowska 62
Rudnowska 95
Sienkiewicza 13
Sikorskiego2
Skłodowskiej8
Skłodowskiej9
Skłodowskiej12-15
Słowackiego29-35
Słowiańska20
Spółdzielcza1-4
Spółdzielcza5-8
Spółdzielcza9-12
Spółdzielcza13-16
Staromiejska13
Staromiejska15
Staszica18
Stawna14
Śniadeckich 5
Śniadeckich 6
Śniadeckich 11-11a
Śniadeckich 13-13a
Śniadeckich 16
Śniadeckich 18
Wały Chrobrego6-7
Wita Stwosza 4-4c
Wita Stwosza 6a-6d
Wita Stwosza 8
Wojska Polskiego 17-17e